Wydrukuj tę stronę

Witamy w naszym klubie Wyróżniony

środa, 24 październik 2012 09:00
Witamy w naszym klubie

Do wstąpienia w nasze szeregi zapraszamy wszystkich, którzy już zakosztowali przyjemności z tej fantastycznej gry, jak i początkujących oraz miłośników golfa.

Wielu z nas nie chce wiązać się na stałe z jakimkolwiek polem golfowym.

Nasze Stowarzyszenie za niewielką opłatą umożliwia pozostanie Członkiem Polskiego Związku Golfa oraz daje możliwość uzyskania karty handicapowej wraz z ubezpieczeniem OC, pozwalającej na grę na polach golfowych całego świata. W zamian z PZG otrzymujemy możliwość sprawdzenia się w turniejach amatorskich w całym kraju na różnych poziomach umiejętności.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie między innymi w prowadzeniu Twojego handicapu. Od początku Twojej przygody z golfem służymy radami na temat sprzętu, nauki i możliwości treningu.

Jednym z głównych celów Dolnośląskiego Klubu Golfowego jest propagowanie gry w golfa jako dyscypliny sportu, również wśród dzieci i młodzieży.

Zachęcamy do wstąpienia w nasze szeregi osoby, które chcą rozpocząć przygodę z tą dyscypliną sportu oraz doświadczonych golfistów, którzy chcieliby wnieść do Klubu coś pozytywnego.

Zapraszamy!

 

Prosimy o pobranie oraz uzupełnienie deklaracji członkowskiej.

 

 

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 06 czerwiec 2016 18:14
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Czytany 5088 razy